Работаем с 9 до 17, ЛИКО-МЕД Теремки, г.Киев  ул. Академика Вильямса, 19/14 (блок Е)

Телефоны для записи: +38 (098) 233 88 88+38 (050) 233 88 88; +38 (073) 233 88 88

Медичний центр сімейного типу Ліко-Мед

Шановні ВІДВІДУВАЧІ!

В грудні 2015 року відбулося відкриття медичного центру “Ліко-Мед”, який розташований в центрі масиву Теремки, на вулиці Академіка Вільямса в сучасному житловому комплексі “Венеція”.

Ідеологія нашого Центру – це здоров’я всієї родини. Від самого народження немовля, до піклування за ним залучається неонатолог (фахівець, який здійснює спостереження за новонародженими). Сімейний лікар, в свою чергу, здійснює координацію між усіма “вузькими” спеціалістами, такими, як дитячий ЛОР, педіатр, або дитячий невролог. Наша клініка обладнана найсучаснішими методами діагностики, так як ні для кого не є таємницею те, що лікарю для встановлення правильного діагнозу необхідно не тільки власний клінічний досвід, а й проведення цілої низки лабораторних аналізів, бактеріологічного, іноді гістологічного дослідження, УЗД, комп’ютерної томографії та інших необхідних методів обстеження.

Пріоритетом нашої діяльності є так званий “замкнений цикл” – ми здійснюємо курацію пацієнта від моменту звернення до моменту одужання. Пацієнт не має необхідності розв’язувати складні клінічні задачі. Нерідко можна спостерігати ситуацію, коли на прийом до спеціаліста, наприклад до отоларинголога, звертається пацієнт з цілою купою аналізів та консультативних заключень від інших вузьких спеціалістів – гастроентеролога, ендокринолога, кардіолога… В нашому центрі розв’язання цієї задачі одразу візьме на себе сімейний лікар, педіатр або терапевт. Нашими фахівцями розробляється індивідуальна програма спостереження за станом здоров’я всіх членів родини, з урахуванням  не тільки фізіологічних, а й психологічних особливостей організму людини.

Ваша довіра – наша допомога!

  З повагою, Головний Лікар                                                                                                                                          Галина ГАЛЬЧАНСЬКА

Новости

Березень 19, 2020

COVID-19, Правила для защиты своего здоровья и окружающих

Коронавирусная инфекция COVID-19 - это опасное заболевание, в большинстве случаев...

Детальніше

Грудень 15, 2019

ЭКО-УБОРКА – главная цель сохранения Вашего здоровья!

Работа клиники напоминает работу часов. Все точно и слаженно, все...

Детальніше

Записатися на прийом

Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення.

Партнери

Незалежна лабораторія "DILA"

Мережа стоматологічних клінік "Стоматологія КРИНИЧКИ"

Оставьте нам сообщение
Повідомлення