Чому ми мерзнемо?

Дата публикации 13 Січня 2017

Не любите зиму через холоди? Постійно мерзнете?

Є кілька рекомендацій, слідуючи яким, ви забудете що таке холод.

Почему мы мерзнем

  1. Нам холодно, якщо ми знаходимося в постійному стресі. Коли ми нервуємо, посилюється вироблення гормонів стресу адреналіну і кортизону, які звужують кровоносні судини і підвищується чутливість до холоду. Вчіться ігнорувати стресові ситуації і підвищуйте свою стійкість до холодів.
  2. Коли ми відчуваємо нестачу сну, в організмі всі процеси протікають повільніше і виробляється менше тепла.
  3. Коли ви жорстко обмежуєте себе в харчуванні, їсте рідко, мало, а головне недоотримуєте необхідні вітаміни і мінерали, ви порушуєте терморегуляцію організму. Так м’язи виробляють тепло, а жирова тканина – утримує це тепло. Коли ви сидите на дієтах – ви втрачаєте як м’язову, так і жирову тканину.
  4. Нестача гормону Т3, що відповідає за вироблення енергії, також створює нам відчуття постійного холоду і «зябкості». У цьому випадку, щоб виключити порушення функції щитовидної залози – зверніться до ендокринолога за консультацією.
  5. Не забувайте про шапку, шарф і рукавички. Велика частина тепла йде через незахищені частини тіла. А також зверніть увагу, що кілька шарів тонкого одягу утримують тепло краще одного теплого светра.
  6. Під час холоду почуття спраги притупляється і ми просто забуваємо пити воду. Недолік споживаної рідини уповільнює кровообіг, і в першу чергу ви відчуваєте холод в пальцях рук і ніг.

Дотримуючись цих нехитрих правил, ви завжди будете в теплі!

Оставьте нам сообщение
Повідомлення