Лікування ерозії шийки матки

Під ерозією в гінекології мають на увазі порушення цілісності та зміну клітин слизової оболонки шийки матки. Хвороба дуже поширена – зустрічається у кожної другої-третьої жінки, найчастіше у віці до 30 років. Її появі сприяють:

  • Травматичні (під час статевого акту), механічні (при медичних маніпуляціях) або хімічні пошкодження слизових оболонок шийки матки;
  • Гормональні та імунні порушення;
  • Наявність в організмі хронічних інфекцій.

Лікування ерозії шийки матки

Симптоми ерозії шийки матки

У більшості випадків хвороба протікає безсимптомно, лише інколи можуть бути скарги на виділення з піхви, прискорене сечовипускання, кров’янисті виділення або болі під час і після статевого акту.

Тому, найчастіше, хвороба діагностується під час планового профілактичного огляду у гінеколога. У більшості випадків, при появі ерозії рекомендується її спостереження, так як часто організм самостійно справляється з хворобою. Спостереження гінеколога необхідне для того, щоб уникнути появи великої ерозії, а також розвитку передракового стану – дисплазії шийки матки.

Лікування ерозії шийки матки залежить від виду ерозії, її розмірів і супутніх інфекцій.

Радіохвильове лікування шийки матки

На сьогоднішній день існує безліч способів лікування ерозії шийки матки: електрокоагуляція, кріохірургія, термокоагуляція і «припікання» хімічними препаратами. Але найбільш ефективним і безпечним є використання радіохвильової терапії, яка не дає ускладнень і не залишає рубців.

Радіохвильове лікування безпечно, а тому рекомендується жінкам і дівчаткам-підліткам, які планують в подальшому вагітність.

Пошкоджені клітини слизової оболонки видаляються під впливом радіохвильового випромінювання, без болю, ризику кровотечі та утворення рубців після процедури. Радіохвильове лікування має стерилізуючий ефект, завдяки чому усувається ризик потрапляння інфекції.

Усунути ерозію швидко і безпечно Ви можете в медичному центрі «Ліко-Мед».

Запишіться на прийом онлайн

Оставьте нам сообщение
Повідомлення