Кінезіотейпування

Завдяки сучасним технологіям з’явилась можливість лікування болю методом кінезіотейпування.

лікування болю

Основні показання до застосування

  • зменшення больового синдрому при травмах, розтягненнях та гематомах;
  • гострий і хронічний біль в спині та попереку;
  • лімфодренаж;
  • розслаблююча дія на м’язи;
  • м’яка стабілізація суглобу.

Що саме представляє собою кінезіотейпування?

Це терапія, яка довела ефективність лікування широкого спектру захворювань за допомогою спеціальних бавовняних стрічок. Тейпи, аналогічні шкірі людини за еластичністю, дозволяють не обмежувати рухів та забезпечити адекватну роботу м’язів, зменшуючи при цьому больовий синдром.

Суть методики кінезіотепування полягає у тому, що на певні ділянки тіла  приклеюють еластичну стрічку довжиною декілька десятків сантиметрів та шириною 5-10 см, яка не обмежує рухи. Тейп не містить алергенних матеріалів та може багато днів триматися на тілі, не створюючи дискомфорту навіть при контакті з водою. Дія тейпу починається одразу після приклеювання та продовжується цілодобово, приблизно до 5 днів. Протягом усього часу лікування його не потрібно знімати та відклеювати. Основна властивість тейпу – це знеболення, зменшення набряку та нормалізація м’язевого тонусу.

Після використання тейпу тканини тіла запам’ятовують нове положення, звикають до нього та вже не повертаються до попереднього стану. Це дає можливість скоротити кількість сеансів лікування та зекономити Ваші кошти.

Процедуру кінезіотейпування, Ви можете провести у спеціалістів Медичного центру «Ліко-Мед», які допоможуть Вам позбавитися болю швидко та безпечно.

Запишіться на прийом онлайн

Вартість кінезіотейпінгу:

Услуга Вартість
 Кінезіотейпінг   400.00 грн
Оставьте нам сообщение
Повідомлення