Лазерне лікування варикозу вен

Варикозна хвороба – це захворювання, яке проявляється нерівномірним розширенням вен, збільшенням їх довжини, зміною їх форми – звуженням венозної стінки і утворенням в них патологічних вузлів.

Варикозне розширення вен (варикоз) – хвороба, рано чи пізно виникає більш ніж у 40% жінок, а також у більш ніж 20% чоловіків. Варикоз досить широко поширений через безліч причин. Найбільш поширені – це надмірні фізичні навантаження, надмірна вага, генетична схильність, і умови праці (постійно сидячи або стоячи).

Лазерне лікування варикозу

Як розпізнати варикоз?

Варикоз – це не тільки косметичний недолік. Це хвороба, яка викликає безліч інших неприємних симптомів. Одне з перших проявів захворювання – швидка стомлюваність ніг. Потім, наростають інші ознаки:

  • поява невеликих пагорбів вен;
  • набряки гомілок, стоп, щиколоток;
  • судоми в ногах (найчастіше вночі);
  • больові відчуття в області ураженої вени.

При прогресуванні хвороби, вени розширюються, звиваються і стають темно-синього кольору, шкіра над ними стоншується, змінює колір і стає сухою, з часом з’являється екзема, що переростає в хворобливі виразки.

Перебіг варикозної хвороби з часом, може спровокувати запалення внутрішньої стінки вен – тромбофлебіт. А це, в подальшому, сприяє утворенню тромбів і закупорки судин. Тромби можуть відриватися від стінки судини і пересуватися по всьому організму, викликаючи гострі порушення функцій різних органів (інсульт, інфаркт).

Лікування варикозу методом лазерної абляції

Раніше, позбутися від варикозу можна було тільки за допомогою видалення вен – флебектомії. Таке лікування усувало уражені вени, але залишало після себе рубці, і було досить травматичним для пацієнта, вимагало стаціонарного лікування і тривалої реабілітації.

При лікуванні варикозу методом лазерної абляції вена не видаляється, а в її просвіт вводиться тонкий лазерний світловод, який під контролем УЗД склеює стінки вени. Кровотік перерозподіляється на користь більш глибоко розташованих вен, і в результаті зникають не тільки зовнішні прояви хвороби, але і болі, і стомлюваність ніг.

Після лазерного лікування не залишається шрамів і рубців, також після нього не потрібний тривалий період реабілітації – пацієнт залишає клініку на своїх ногах відразу після процедури, стаціонару не потребує.

Дізнатися більше про лазерне лікування варикозу можна в медичному центрі «Ліко-Мед».

 

Запишіться на прийом онлайн

Оставьте нам сообщение
Повідомлення