Лікування короткої вуздечки

Вуздечка крайньої плоті – це шкірна складка, що з’єднує головку статевого члена і крайню плоть. Якщо ця складка вкорочена в силу вроджених причин, перенесених хвороб або травм, чоловік починає відчувати біль і дискомфорт під час статевого акту. Наслідком цього є зменшення статевого потягу, проблеми в ліжку, формування комплексів.

Лікування короткої вуздечки

Симптоми короткої вуздечки

Про наявність проблеми, в більшості випадків, чоловік дізнається тільки з початком статевого життя. Коротка вуздечка не тільки викликає біль і дискомфорт, але може привести до дуже хворобливого розриву або надриву вуздечки під час статевого акту. При цьому можлива поява кровотечі, тому що через вуздечку проходить артерія.

При частих надривах, вуздечка поступово покривається рубцями, потовщується, стає менш еластичною – створюються умови для прояву ускладнень короткої вуздечки. Найчастіше коротка вуздечка ускладнюється:

  • передчасним сім’явиверженням – в зв’язку з часто несвідомим бажанням швидше закінчити болючий статевий акт;
  • запаленням – надриви і розриви вуздечки дуже легко інфікуються;
  • проблеми з ерекцією, аж до імпотенції.

Діагностика і лікування короткої вуздечки

Для діагностики проблеми лікарю досить вислухати скарги хворого, провести огляд і пальпацію. Головне – своєчасне звернення до лікаря до розвитку ускладнень. Хоча багато чоловіків безпричинно бояться візиту до фахівця-уролога, консультація з лікарем необхідна для визначення ступеня тяжкості патології та лікування.

Єдиний, дійсно ефективний метод лікування короткої вуздечки, проведення невеликої операції – френулопластики. В ході операції довжина вуздечки збільшується до нормальних розмірів. Операція не вимагає госпіталізації або наркозу – все проводиться в амбулаторних умовах під місцевим знеболенням.

Запишіться на прийом онлайн

Оставьте нам сообщение
Повідомлення