Доплерографія судин шиї та голови

Доплерографія судин шиї та голови – безболісне ультразвукове обстеження, що дозволяє визначити, наскільки добре забезпечується кров’ю головний мозок і чи прохідні судини, що відповідають за його кровопостачання.

Доплерографія судин шиї та голови

Коли потрібне УЗД судин голови і шиї?

Більшість пацієнтів на обстеження судин шиї та голови потрапляють за направленням лікаря невролога, так як проблеми з венами і артеріями, що живлять мозок, проявляються симптомами неврологічних хвороб:

  • головними болями;
  • запамороченням;
  • шумом і дзвоном у вухах;
  • погіршенням пам’яті, уваги і концентрації;
  • хиткістю ходи.

УЗД судин голови і шиї може проводитися планово, для профілактики пацієнтам, що потрапляють в групу ризику судинних захворювань: діабетикам, курцям, гіпертонікам, пацієнтам з остеохондрозом, пороками серця, аритмією і підвищеним рівнем холестерину в крові. Найчастіше відразу під кілька із зазначених категорій потрапляють чоловіки, старше 40 років.

Проведення УЗД судин голови і шиї

Обстеження не потребує особливої ​​підготовки, крім усунення чинників, здатних вплинути на тонус артерій. Для цього достатньо не вживати каву, алкоголь і нікотин в день обстеження.

Сама процедура займає близько півгодини, під час яких лікар перевіряє, чи немає відхилень у будові судин, тромбів, атеросклеротичних бляшок, аневризм і запалень. Також оцінюється кровотік по судинах, венозний відтік, тонус і просвіт судин. У цей час пацієнт лежить на кушетці, без будь-яких хворобливих або дискомфортних відчуттів.

Доплерографію судин голови і шиї проводять в медичному центрі “Ліко-Мед”.

Запишіться на прийом онлайн

Вартість доплерографії судин шиї та голови:

 Послуга  Вартість
УЗД доплерівське судин голови та шиї  580 грн
УЗД доплерівське судин шиї  350 грн
Оставьте нам сообщение
Повідомлення