УЗД органів черевної порожнини

Швидка і точна діагностика захворювань травної системи без хворобливих відчуттів і дискомфорту можлива тільки одним шляхом – за допомогою ультразвукового обстеження органів черевної порожнини.

УЗД органів черевної порожнини

Коли потрібно УЗД органів черевної порожнини?

На УЗД органів черевної порожнини вивчається: стан печінки, підшлункової залози, жовчного міхура, жовчовивідних проток і селезінки. На обстеження може направити гастроентеролог, терапевт, ендокринолог, дерматолог, гінеколог та інші фахівці.

На обстеження можна записатися і без направлення лікаря, якщо Вас турбують:

  • біль у верхній частині живота;
  • тяжкість в правому підребер’ї;
  • відчуття гіркоти у роті;
  • здуття живота;
  • метеоризм;
  • опоясуючі болі.

УЗД органів черевної порожнини допомагає виключити багато захворювань. При ультразвуковому дослідженні печінки подають ознаки гепатиту, цирозу, кіст, пухлин, застійних явищ, які є можливими ознаками серцевої недостатності.

УЗД жовчного міхура і проток визначає наявність їх перегинів, каменів (викликають проблеми з відтоком жовчі), поліпів, холециститу.

УЗД підшлункової залози – обов’язкове при підозрі на панкреатит, кісти і пухлини, а також для моніторингу вікових змін органа.

УЗД селезінки необхідне при її можливому травмуванні і підозрі на збільшення. Також обстеження виявляє можливі кісти, пухлини і абсцеси.

Підготовка до УЗД органів черевної порожнини

УЗД черевної порожнини – швидке, просте і абсолютно безболісне обстеження, яке займає близько 15-20 хвилин. Дослідження не вимагає особливої ​​попередньої підготовки, необхідно лише прийти в клініку натщесерце. З цієї причини, діагности медичного центру «Ліко-Мед» рекомендують записуватися на обстеження в ранкові години. В такому випадку утриматися від їжі найпростіше.

Записуйтеся на УЗД до лікарів медичного центру «Ліко-Мед».

Запишіться на прийом онлайн

Вартість УЗД органів черевної порожнини:

 Послуга  Вартість
УЗД черевної порожнини + нирки  410 грн
УЗД черевної порожнини з жовчогінним сніданком 460 грн
Оставьте нам сообщение
Повідомлення