УЗД молочних залоз

Просто, швидко і безболісно виключити поширені хвороби молочних залоз, включаючи рак грудей, можливо за допомогою УЗД молочних залоз. Це один з способів діагностики, який рекомендується проходити щорічно кожній жінці.

УЗД молочних залоз

Коли потрібно УЗД молочних залоз?

У більшості випадків на обстеження спрямовує мамолог або гінеколог, котрі помітили можливі проблеми під час огляду. Однак, на обстеження можна записатися самостійно, щоб на консультацію до лікаря прийти вже з результатами УЗД.

Приводом для проведення УЗД молочних залоз може бути:

  • поява ущільнень у грудях;
  • болі в залозах;
  • збільшення в розмірах;
  • травмування грудей;
  • спадкова схильність до пухлин молочних залоз та ін.

Крім того, ультразвукове дослідження молочних залоз – обов’язкове обстеження для вагітних і годуючих жінок, а також при наявності силіконових імплантів.

Проведення УЗД молочних залоз

Дослідження абсолютно безболісне і триває приблизно 10-15 хвилин, під час яких пацієнтка лежить на спині, а діагност за допомогою УЗД-датчика проводить обстеження.

Перед обстеженням немає необхідності в будь-якій підготовці. Обстеження найкраще проводити на 4-10 день менструального циклу.

Так як УЗД молочних залоз абсолютно безпечне і не створює ніякого променевого навантаження на організм, обстеження можна проходити настільки часто, наскільки для цього є показання.

Ультразвукове дослідження молочних залоз можна пройти в медичному центрі «Ліко-Мед».

Запишіться на прийом онлайн

Вартість УЗД молочних залоз:

 Послуга Вартість
УЗД молочних залоз  315 грн
Оставьте нам сообщение
Повідомлення