Хто такий сімейний лікар?

Дата публикации 7 Червня 2016

Рубрика Блог

У європейській системі медичного обслуговування давно і міцно закріпилось поняття «сімейна медицина» і «сімейний лікар». Що входить до цього поняття відповідь дає лікар Медичного центру «Ліко-Мед» Наталія Ігорівна ШТИПУК.

– Сімейний лікар – це лікар, який знає всіх членів вашої родини, знає особливості кожного, знає причини виникнення ваших захворювань, і обов’язково порадить, як їх уникнути.

Він лікує людину, а не хворобу. Він є особистою довіреною особою всієї родини.

Довготривалі відносини побудовані на взаємній довірі, дозволять заздалегідь помітити будь-який навіть незначний симптом, і направить вас для своєчасної діагностики.

Сімейний лікар стане вашим адвокатом, і якщо знадобиться обійти декількох фахівців, він проводить вас, проаналізує отримані результати і дасть обґрунтований висновок.

Але найголовніша функція сімейного лікаря – це профілактика захворювання та їх попередження.

Світова практика показує – що коли пацієнт спостерігається сімейним лікарем, то такий пацієнт значно довше живе, менше витрачає на ліки, рідше потрапляє в стаціонар і взагалі менше хворіє.

Велике значення має вибір сімейного лікаря, тут вам повинна підказати ваша інтуїція.

Медичний центр «Ліко-Мед» сімейного типу.

Це – комплексний підхід до питання здоров’я, від симптомів до повного одужання, замкнутий цикл послуг на базі сімейної медицини.

Це – команда висококласних фахівців в області традиційної медицини.

Це – більше 30 вузькоспеціалізованих лікарів.

Це – привітний та уважний до ваших проблем персонал медичного центру.

 

“Ваша довіра – наша допомога!”

Оставьте нам сообщение
Повідомлення