Про центр

Сучасний медичний центр сімейного типу «Ліко-Мед» пропонує повний комплекс сучасних медичних послуг. Медичний центр пропонує послуги з діагностики, лікування та диспансерного спостереження

У центрі для Вас працюють лідери в своїх напрямках, фахівці вищої категорії, кандидати наук, професори, викладачі на медичних кафедрах провідних медичних навчальних закладів України:

Також у зручний для Вас час Ви можете пройти діагностику УЗД, зробити гастроскопію (ФГДС), колоноскопію, кардіограму і пройти маніпуляційні процедури за призначенням лікаря.

Детально ознайомитись з обладнанням медичного центру Ви можете в розділі Фотогалерея

Наші медичні партнери:

Незалежна медична лабораторія DILA, яка проводить лабораторну діагностику за міжнародними стандартами ISO 15189: 2012 та має сертифікат відповідності системи управління якістю ISO 9001: 2008;

Патоморфологічна лабораторія CSD Health care . Це лідер в сфері морфологічної діагностики в Україні. Дана лабораторія надає повний спектр патоморфологической, цитологічної і іммунногістохіміческой діагностики.

«Клініка Маркова». Клініко-діагностична лабораторія оснащена сучасним діагностичним обладнанням, яке дозволяє максимально точно і швидко проводити аналіз біологічного матеріалу.

Мережа стоматологічних клінік «Стоматологія КРИНИЧКИ», яка більше 5 років надає високоякісні та висококваліфіковані стоматологічні послуги, а також КТ діагностику голови і шиї. Клініки розміщені в Голосіївському та Солом’янському районах, обладнання яких відповідає сучасним вимогам стоматології. У клініках надають широкий спектр послуг від пломбування до імплантації.

Оставьте нам сообщение
Повідомлення